Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

Dr Artur Śliwiński w Party

Dr Artur Śliwiński w Party

Szanowni Państwo,  w styczniowym wydaniu dwutygodnika „Party” w artykule „Operacja piersi – tylko ty decydujesz!” dr Artur Śliwiński został polecony przez producenta implantów Mentor, jako doświadczony i godny polecenia lekarz.

Niezmiernie nam przyjemnie, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy do lektury.

___________________________________________

PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH PACJENTÓW

PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH PACJENTÓW

„Skalpel w Jego rękach jest niczym dłuto w rękach rzeźbiarza. Geniusz. Dzięki Niemu jestem szczęśliwą kobietą. Polecam.” - tak zaczynają się jedne z podziękowań, jakie coraz częściej otrzymujemy od pacjentów naszego Centrum Medycznego AMC oraz od ich rodzin.

Nie ukrywamy, że każde dobre słowa sprawiają nam dużą satysfakcję i upewniają nas, że działamy w bardzo dobrym kierunku oraz nie pozwalają nam spocząć na laurach, a wręcz motywują do kolejnych zmian i doskonalenia. 
Ktoś mądry powiedział kiedyś takie słowa: „…pożyteczna praca zawsze jest cicha i niezauważalna…”. 
A jednak okazuje się, że codzienne starania dr Artura Śliwińskiego wraz z zespołem AMC są nie tylko zauważane, ale także doceniane i nawet chwalone.

Cieszą nas Wasze opinie, jak również często wzruszają. Tym bardziej, że Wy, jako Pacjenci dostrzegacie znacznie więcej, zwracacie uwagę na najdrobniejsze szczegóły i oceniacie je w sposób obiektywny. A potem znajdujemy taką opinię: „Pan dr Artur Śliwiński jest cudotwórcą. Operacja przebiegła bez żadnych komplikacji, ze wspaniałym personelem i w przemiłej atmosferze. Polecam wszystkim paniom jeszcze nie zdecydowanym, albo mającym obawy przed operacją. Naprawdę warto, bo rezultat końcowy jest przecudowny. Jestem przeszczęśliwa. Dziękuję Panu doktorowi i cudownemu personelowi. Klinika jest przepiękna. POLECAM !!! ”

Piszcie do nas, bo Wasze uwagi i opinie są dla nas naprawdę cenne.

BARDZO DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!

.

___________________________________________

Nowa jakość w medycynie - nowy sprzęt w centrum medycznym AMC

Nowa jakość w medycynie - nowy sprzęt w centrum medycznym AMC

Realizując nasze założenia – od listopada 2016 roku, dysponujemy jednym z najnowocześniejszych aparatów do endoskopii. Firma Smith&Nephew 2 tygodnie temu dostarczyła do naszego centrum medycznego system LENS. Aparat wykorzystywany jest przez Zespół medyczny AMC do zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii stawów, - głównie stawu kolanowego. Jesteśmy drugim ośrodkiem w Polsce, który dysponuje tak zaawansowanym aparatem. Urządzenie to,  w odróżnieniu od tradycyjnych systemów kamer, posiada specjalnie zaprojektowany system aplikacji APP, który - łącząc się z siecią bezprzewodową, podnosi wydajność i efektywność wizualizacji, a jednocześnie daje możliwość wykonywania zdjęć i filmów. Wprowadzone innowacje wyróżniają Nas, ponieważ dostarczają nowych rozwiązań dla aktywnych pacjentów, którzy chcą jak najszybciej uzyskać sprawność po przebytych urazach.

Na zdjęciach dr n. med. Maciej Karaczun Specjalista Ortopedii i Traumatologii (Orthosport) - w trakcie operacji kolana w AMC.

Więcej informacji w zakresie oferowanych zabiegów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.artmedicalcenter.eu

___________________________________________

Szkolenie dla lekarzy w AMC

W dniach 21-22 października 2016 w Centrum Medycznym AMC odbyło się szkolenie, którego tematem były „Zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej piersi - dobór implantów i techniki operacyjne".

Szkolenie było przeznaczone dla młodych chirurgów plastycznych, chcących doskonalić swoje umiejętności. Jednym z wątków szkolenia był dobór odpowiednich implantów w przypadku asymetrycznych piersi. Szkolenie było prowadzone przez dr n. med. Artura Śliwińskiego - Specjalistę Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, oraz Chirurgii Ogólnej  - we współpracy z amerykańskim producentem implantów piersiowych, firmą Mentor.