Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

Breast Care Surgical Excellence Symposium

Breast Care Surgical Excellence Symposium

W dniach 17-18 maja 2018  dr Artur Śliwiński miał przyjemność uczestniczyć w 5th Breast Care Surgical Excellence Symposium w Hamburgu. Tematem spotkania były „Aktualne kontrowersje i najnowsze techniki w operacjach chirurgicznych piersi”, w nawiązaniu do głównego wątku zespół wybitnych międzynarodowych ekspertów uczestniczących w zjeździe, omawiał oczekiwania dzisiejszych, jakże wymagających pacjentów. Odbyła się również debata nad wyzwaniami oraz możliwościami chirurgów w sferze zabiegów estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Hasła jakie przyświecały temu spotkaniu to: najnowsze dowody medyczne, marketing, ulepszanie technik dla zadowolenie pacjenta i optymalizacja długoterminowego wyniku estetycznego.

___________________________________________

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

III Międzynarodowy Kongres Ginekologii Plastycznej i Estetycznej

Dr Artur Śliwiński był gościem oraz prelegentem w trakcie III Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Plastycznej i Estetycznej, który odbył się w Warszawie w dniach 21-22 kwietnia 2018. Spotkanie zorganizowane zostało przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej i zgromadziło wielu wybitnych lekarzy z Polski i świata.

Wystąpienie dr Śliwińskiego w czasie Kongresu zatytułowane „Abdominoplastyka - doświadczenia własne” dotyczyło operacji plastycznych brzucha.

___________________________________________

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course

Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course  to kolejne międzynarodowe spotkanie, którego uczestnikiem był dr n. med.  Artur Śliwiński. Kurs odbył się w dniach 14 – 17 marca 2018 w Bergamo (Włochy). Jest to - odbywający się co dwa lata, - największy kongres chirurgii nosa. W tym roku wzięło w nim udział 59 lekarzy z Polski.

___________________________________________

BioBridge Poland 2018

BioBridge Poland 2018

8 marca 2018 w Warszawie odbyła się największa w Polsce konferencja naukowa poświęcona medycynie regeneracyjnej BioBridge Poland 2018. Wśród prelegentów – dr  n. med. Artur Śliwiński.

Tematem przewodnim było wykorzystanie osocza bogatopłytkowego w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, chirurgii oraz trychologii.

https://www.facebook.com/RegenerisWampirzyLifting/