Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

IV KONFERENCJA - RAK PIERSI, ONKOLOGA I PLASTYKA

IV KONFERENCJA - RAK PIERSI, ONKOLOGA I PLASTYKA

Czwarta edycja konferencji ”RAK PIERSI - ONKOLOGIA I PLASTYKA” odbyła się w Poznaniu w dniach 20-21 września 2019 roku. Podczas tego spotkania, lekarze biorący udział w konferencji poruszali temat problemów związanych z leczeniem chorób nowotworowych piersi oraz rekonstrukcją piersi u kobiet po operacjach. Uczestnicy dzielili się swoimi doświadczeniami jak teoria przekłada się na codzienną praktykę kliniczną.  Nasi specjaliści – dr n. med. Artur Śliwiński oraz lek. Piotr Krajewski wzięli w spotkaniu czynny udział i podczas swojego wystąpienia omówili bliski im temat związany z rekonstrukcjami piersi.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami - jak zawsze wspaniała atmosfera, doborowe towarzystwo i ciekawe wykłady na wysokim poziomie.

___________________________________________

7 International Breast Symposium Dusseldorf 2019

7 International Breast Symposium Dusseldorf 2019

Kolejne konferencje, sympozja, szkolenia są okazją do wymiany doświadczeń oraz poszukiwaniem odpowiedzi na wciąż zadawane pytanie: jak operować by w pełni zadowolić pacjenta? 7 International Breast Symposium w tym roku cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem wśród światowej sławy specjalistów z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej piersi. Powstało między innymi międzynarodowe stowarzyszenie IBSA (International Breast Surgery Alliance) - które ma na celu ułatwienie wymiany doświadczeń oraz organizowanie szkoleń. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Dziękujemy organizatorom - było to bardzo udane i owocne sympozjum.

___________________________________________

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

Advanced Course in Plastic Surgery - Polytech

23-24 listopada w Warszawie odbył się kurs poświęcony stosowaniu implantów piersiowych B-Lite w operacjach estetycznych i rekonstrukcyjnych piersi. Spotkanie poprowadził prof. Stefano Pompei z Rzymu. 
Nie mogło nas tam zabraknąć, biorąc czynny udział w dyskusji na temat najnowszych technik operacyjnych. Dr n. med. Artur Śliwiński oraz lek. med. Piotr Burszewski - stale podnoszą swoje kwalifikacje.