Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE EKSPERTÓW DOTYCZĄCE STOSOWANIA NICI BIO-WCHŁANIALNYCH (SILHOUETTE SOFT) W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ - 17-18 PAŹDZIERNIKA BARCELONA

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE EKSPERTÓW DOTYCZĄCE STOSOWANIA  NICI BIO-WCHŁANIALNYCH (SILHOUETTE SOFT) W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ - 17-18 PAŹDZIERNIKA BARCELONA

W dniach 17-18 października 2014 r. w Barcelonie w Instituto Javier de Benito, odbyło się spotkanie lekarzy, którzy w swojej praktyce wykorzystują nici bio-wchłanialne - Silhouette Soft. Uczestniczyli w nim specjaliści z wielu krajów, a głównymi prowadzącymi byli Dr. Roberto Pizzamiglio oraz Dr. Javier de Benito.

Gościem spotkania był także dr Artur Śliwiński , który, jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce, ma uprawnienia do szkolenia innych lekarzy, w zakresie nici Silhouette. Organizatorzy zjazdu stworzyli uczestnikom możliwość udoskonalenia swego warsztatu , a jednocześnie okazję  podzielenia się swoimi doświadczeniami, techniką ,pomysłami i rezultatami osiągniętymi w trakcie stosowania nici.

Nici bio–wchłanialne stosowane są z powodzeniem, przez lekarzy w 73 krajach na całym świecie. Dzięki zastosowaniu dwukierunkowych stożków, umożliwiają one niemal bezinwazyjne modelowanie: policzków, linii żuchwy, czy łuków brwiowych.  Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i zajmuje ok. 30 minut, a efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Modelowanie twarzy metodą Silhouette Soft wykonywane jest także w AMC Art Medical Center.

www.silhouette-soft.pl

-----------------------------------------------------------------

AMC W MAGAZYNIE"GALA"

AMC W MAGAZYNIE
Polecamy Państwu najnowsze wydanie magazynu "GALA", a w nim obszerny artykuł przybliżając czytelniczkom zabieg powiększania piersi. AMC Art Medical Center uzyskało rekomendację magazynu "GALA" i jest polecane czytelniczkom. W artykule wykorzystano również wizerunek doktora Artura Śliwińskiego.
Więcej informacji na temat zabiegu powiększania piersi znajdziecie Państwo pod adresem:  
Powiększanie piersi 
 

AMC W MIESIĘCZNIKU "SHAPE"

AMC W MIESIĘCZNIKU

Polecamy Państwu październikowe wydanie miesięcznika "SHAPE", a w nim artykuł o zabiegach opartych na infuzji magnetycznej i urządzeniu WISH PRO.

AMC Art Medical Center jest licencjonowaną placówką WISH PRO. W celu umówieniu zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją pod numerem telefonu +48 91 820 20 20.

Ortopedia w AMC

Ortopedia w AMC

We wrześniu  (08.09.2014r.)  w Art Medical Center w trakcie operacji Artroskopii u pacjentów z uszkodzeniem kolan wykorzystano najbardziej zaawansowaną i dającą dobre efekty kliniczne i kosmetyczne metodę szycia uszkodzeń łąkotki zwaną All inside – łąkotka szyta jest od wewnątrz stawu za pomocą specjalnych zszywek.

Do operacji kolan wykorzystano nowoczesny sprzęt i małoinwazyjne techniki operacji kolana powodujące, że blizny po zabiegu są mniej widoczne, niż w przypadku tradycyjnej operacji a ryzyko infekcji jest mniejsze, jest to również metoda mniej obciążająca stawy i wymagająca krótszej rekonwalescencji.

Operacje przeprowadził zespół ortopedów AMC Art Medical Center: dr Mariusz Dydyk oraz dr Piotr Wieczorek.

AMC ART MEDICAL CENTER PARTNEREM FINAŁU WORLD GOLFERS CHAMPIONSHIP I DINERS CLUB TROPHY

AMC ART MEDICAL CENTER PARTNEREM FINAŁU WORLD GOLFERS CHAMPIONSHIP I DINERS CLUB TROPHY

Jest to już piętnasta, - jubileuszowa edycja największego i najstarszego cyklu turniejów golfowych w Polsce, w którym co roku startuje blisko 1000 golfistek i golfistów. Podczas 15-stu turniejów eliminacyjnych wyłoniono najlepszych, którzy w turnieju finałowym zmierzą się na polu Binowo Park Golf Club. Najlepsi reprezentować będą Polskę w światowych finałach w Republice Południowej Afryki (WGC) i w Abu Dhabi (Diners Club).

PROGRAM TURNIEJU FINAŁOWEGO BINOWO PARK GOLF CLUB

Dowiedz się więcej »

KURS MIKROCHIRURGII

Dowiedz się więcej »