Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

_________________________________________

Amsterdam Foot & Ankle Course 2015.

Amsterdam Foot & Ankle Course 2015.

Amsterdamski Kurs Stopy i Stawu Skokowego został po raz pierwszy przeprowadzony w 2000 roku. Od tego czasu uczestniczyli w nim specjaliści z całego świata. W tym roku po raz kolejny w kursie uczestniczył Piotr Wieczorek, specjalista ortopedii i traumatologii ruchu operujący w centrum medycznym AMC. Coroczny kurs skoncentrowany jest na minimalnie inwazyjnych zabiegach tyłostopia oraz stawu skokowego. Obejmuje ćwiczenia na preparatach, wykłady, interaktywny kurs komputerowy, zabiegi na żywo, pokazy kliniczne, warsztaty protez stawu skokowego oraz quiz. Wykłady są interaktywne i wspomagane są przez system bezprzewodowego głosowania. W czasie ćwiczeń na preparatach prezentowane są najnowsze techniki chirurgii minimalnie inwazyjnej stopy i stawu skokowego. Wykładowcy są miejscowi oraz zagraniczni. Kurs posiada ograniczoną liczbę uczestników, aby zapewnić optymalne szkolenie praktyczne i interakcję z wykładowcami.

Kurs jest objęty patronatem międzynarodowych towarzystw takich jak: The International Society for Arthroscopy, Knee surgery, and Orthopaedic Sports medicine (ISAKOS), The European Society of Sports traumatology Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA) oraz the UEMS (Continuous Medical Education).

Pełen zakres zabiegów realizowanych w naszym centrum medycznym dostępny jest na naszej stronie:

http://www.artmedicalcenter.eu/ortopedia

_________________________________________

_________________________________________

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY

Serdecznie polecamy Państwu pierwszy numer magazynu medycyna estetyczna BEAUTY. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa iż centrum medyczne AMC zostało po weryfikacji polecone jako placówka medyczna realizująca zabiegi operacyjne w dziedzinie chirurgii plastycznej, ginekologii, ortopedii oraz chirurgii ogólnej jak również zabiegi medycyny estetycznej.

Pełna oferta naszego centrum medycznego dostępna jest na stroniewww.artmedicalcenter.eu

Konferencja marki iS CLINICAL

Konferencja marki iS CLINICAL

8 czerwca odbyła się konferencja marki iS CLINICAL, na którą przyjechali właściciele firmy: Panowie Brian Johnes i Alec Call, aby opowiedzieć o marce i przedstawić nowości. Gościem konferencji była Pani Marta Majchrzak, Członek zespołu AMC Art Medical Center, jednocześnie osoba odpowiedzialna za dystrybucję kosmetyków IS CLINICAL w AMC.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

Zabiegi operacyjne tarczycy w AMC - dr n. med. Katarzyna Mikołajczyk, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej.

W związku ze stałym rozszerzaniem działalności operacyjnej realizowanej w AMC, w naszym centrum medycznym dostępne są już dla Państwa zabiegi operacyjne tarczycy. Celem zabiegu jest wycięcie całkowite gruczołu tarczowego lub określonej jego części w związku z występowaniem zmian patologicznych w jego obrębie. Zakres zabiegu określa chirurg operujący.Kwalifikacja do zabiegu odbywa się po dignostyce endokrynologicznej obejmującej min. USG tarczycy, biopsje cienkoigłowe (BAC), badania hormonalne tarczycy wykonane w okresie przedszpitalnym.

WSKAZANIA:
- Zmiany zwyrodnieniowe gruczołu tarczowego (guzki łagodne, torbiele);
- Duże wole z objawami ucisku na narządy sąsiednie;
- Izolowane guzki z nadczynnością lub bez nadcznności homonalnej;
- Nowotwory tarczycy lub podejrzenie nowotworu;
- Zmiany zapalne;
- Ciąża, okres karmienia;
- Niepowdzenie leczenia zachowawczego;

Zabieg tarczycy przeprowadzany jest przez dr n. med. Katarzynę Mikołajczyk, specjalistę chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Pani doktor Mikołajczyk jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, posiada długoletnie doświadczenie w zakresie chirurgii tarczycy, chirurgii naczyniowej, ogólnej i laparoskopowej.

Więcej informacji na temat zabiegu oraz Chirurga specjalisty realizującego zabieg znajdziecie Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/wyciecie-tarczycy

http://www.artmedicalcenter.eu/…/dr-n-med-katarzyna-mikolaj…

Zespół AMC.

AMC poleca

Polecamy Państwa uwadze artykuł przygotowany przez Panią Sandrę Kozłowską, umieszczony 23 maja na blogu SANDICIOUS.
Artykuł przybliża czytelnikom możliwości jakie daje chirurgia plastyczna i przedstawia bardzo dokładnie centrum medyczne AMC. http://sandicious.blogspot.com/2015/05/art-medical-center-klinika-chirurgii.html 

StylAge Special Lips Lido zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

StylAge Special Lips Lido  zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej

AMC Art Medical Center oferuje zabiegi medycyny estetycznej z wykorzystaniem preparatów najwyższej jakości. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że StylAge Special Lips Lido, używany w AMC, zdobył Perłę Dermatologii Estetycznej w kategorii: najlepszy produkt do rewitalizacji czerwieni wargowej. To już szóste wyróżnienie dla StylAge w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzu Dermatologów Estetycznych.

W celu umówienia się na zabieg prosimy o kontakt telefoniczny z recepcją