Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

Magazyn BEAUTY

Magazyn BEAUTY

Polecamy Państwa uwadze najnowsze wydanie Magazynu BEAUTY medycyna estetyczna, a w nim informacja o centrum medycznym AMC, obszerna wypowiedź doktora Śliwińskiego oraz centrum medyczne AMC wymienione w grupie szczególnie polecanych podmiotów medycznych w kraju.

___________________________________________

Operacje w AMC 21.10.2015

Operacje w AMC 21.10.2015

W dniu dzisiejszym nasz Zespół Ortopedów wykonał kolejną operację wymiany stawu biodrowego. Zabieg polega na zastąpieniu zużytych własnych powierzchni stawowych sztucznym stawem, czyli endoprotezą. Proteza stawu biodrowego jest wzorowana na anatomii stawu biodrowego. Rozwój technologiczny biomateriałów prowadzi do zmniejszenia sił tarcia elementów protezy, odpowiedniego doboru ich wielkości oraz pozwala na coraz dłuższe używanie protez, bez uszkodzenia współpracujących elementów i konieczności reoperacji.

Odpowiedni typ protezy jest dobierany dla chorego przez lekarza prowadzącego leczenie, po dokładnym badaniu klinicznym oraz ocenie badań dodatkowych . W AMC korzystamy wyłącznie z najnowszych konstrukcji czołowych producentów endoprotez.

Dzisiejszy zabieg wykonano u pacjenta ze stwierdzonymi zmianami zwyrodnieniowymi stawu biodrowego. .

Więcej informacji na temat zabiegów ortopedycznych znajdziecie Państwo na naszej stronie www:

http://www.artmedicalcenter.eu/ortopedia

___________________________________________

Gala

Gala

Zapraszamy serdecznie do lektury październikowego wydania miesięcznika Gala. W artykule pt.: „Odzyskana kobiecość”, dr Artur Śliwiński występuje w roli eksperta. 

___________________________________________

XV Zjazd PTChPRiE

XV Zjazd PTChPRiE

W dniach 15-17 października 2015 roku w Sopocie odbył się XV Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Zjazd podzielono na poszczególne bloki tematyczne, dotyczące nowości i problemów w różnych dziedzinach chirurgii. Wykłady w sesjach dotyczyły m.in.: mikrochirurgii, głowy i szyi, chirurgii szczękowo-twarzowej, chirurgii estetycznej, chirurgii piersi, bariatrii, chirurgii onkologicznej, oparzeń, i innych.

Dr Artur Śliwiński w ramach sesji ”Chirurgia piersi” wystąpił z referatem na temat „Blasków i cieni odroczonej rekonstrukcji piersi”.

___________________________________________