Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

 ZWIERCIADŁO ANTY-AGING

W sprzedaży w Salonach Empik na terenie całego kraju jest już najnowsze wydanie specjalne Zwierciadła Anti–Aging poświęcone tematyce medycyny estetycznej i anti-aging. W numerze informacja o Centrum AMC Art Medical Center - nowa jakość w medycynie . Zapraszamy do zapoznania się z artykułem. 

___________________________________________

URODA ŻYCIA

URODA ŻYCIA

W kwietniowym wydaniu „Urody Życia” znajdą Państwo informację na temat jedynego w Polsce Breast Cancer Unit’u (w Zachodniopomorskim Centrum Onkologii w Szczecinie), którego członkiem jest dr Artur Śliwiński. Zapraszamy do lektury.

___________________________________________

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

Doktor Artur Śliwiński uczestnikiem prestiżowego kursu Master Class Plastic Surgery.

W dniach 1-3 marca b.r. w prywatnym ośrodku medycznym S CLINIC, należącym do doktora Constantina Stana, w stolicy Rumunii – Bukareszcie, firma Polytech Health & Aesthetics zorganizowała szkolenie w zakresie nowatorskich technik operacyjnych z użyciem implantów Polytech.

Doktor Artur Śliwiński – jako jeden z 5 wybranych specjalistów z całej Europy, uczestniczył  wraz z dr Constantinem Stanem w operacjach pokazowych dla zaproszonych chirurgów plastycznych.

Podnoszenie kwalifikacji przez lekarza, - jest jego obowiązkiem, - dla dobra Pacjentów, których operuje.

___________________________________________