Kontakt z AMC
Flaga Polska Flaga Angielska Flaga Niemiecka
Dr Artur Śliwiński jest Członkiem
Polskiego Towarzystwa Chirurgii
Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
slajd 1
wi-fi parking klimatyzacja telewizja posiłki transport opieka 24h/7

dr n. med. Artur Śliwiński

Dr Artur Śliwiński

Zapraszamy do AMC Art Medical Center – prywatnego centrum medycznego, które w całości zostało zaprojektowane i wykonane, zgodnie z najnowszymi standardami szpitalnymi oraz międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

Naszym Pacjentom zapewniamy:

Każdy Pacjent to dla nas indywidualny przypadek, personel AMC zadba o Twoje bezpieczeństwo oraz postara się spełnić Twoje indywidualne odczekiwania. Ponieważ dla nas to Pacjent jest najważniejszy -  i jego zadowolenie sprawia nam największą satysfakcję.

Duży wybór specjalizacji, pozwala na kompleksowe spełnianie potrzeb i oczekiwań naszych Pacjentów. Oferujemy usługi najwyższej jakości, dzięki współpracy z wysokiej klasy lekarzami z zakresu:

Zapraszamy serdecznie!

Aktualności

___________________________________________

AMC Art Medical Center jako jeden z pierwszych ośrodków medycznych w Polsce stosuje podczas zabiegów kleje tkankowy. Klej tkankowy ARTISS jest dwuskładnikowym fibrynowym klejem do tkanek i zawiera dwa spośród białek, które tworzą skrzep krwi. Białka te noszą nazwę fibrynogen i trombina. Gdy te białka mieszają się podczas podawania, tworzą skrzep w miejscu, gdzie nałoży je chirurg.

Klej tkankowy w chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej może być stosowany zamiast szwów, ponadto jest wskazany dla poprawienia hemostazy na powierzchniach tkanki podskórnej. Stosowanie preparatu skraca okres gojenia się tkanek oraz w sposób zdecydowany poprawia bezpieczeństwo pacjenta przyspieszając jego powrót do pełnej sprawności. Nasz Zespół nieustannie kształci się w zakresie najnowocześniejszych technik chirurgicznych i wdraża je w zakresie przeprowadzanych procedur medycznych.

Głęboko wierzymy że pozycja lidera w zakresie bezpieczeństwa Pacjentów stanowi najważniejszy atut AMC Art Medical Center.

___________________________________________

Polecamy Państwu majowe wydanie Magazynu Harpers Bazaar, a w nim między innymi informacje o naszym centrum medycznym AMC Art Medical Center.

___________________________________________

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

I KONFERENCJA RAK PIERSI – ONKOLOGIA I PLASTYKA Poznań 15-16.04.2016

Doktor Artur Śliwiński w dniach 15-16.04.2016 był wykładowcą w ramach I Konferencji Rak Piersi – onkologia i plastyka. W ramach dwudniowych spotkań, sesji oraz warsztatów swoje doświadczenie w dziedzinie będącej przedmiotem konferencji przedstawiło kilkunastu zaproszonych specjalistów z Polski oraz z zagranicy, zarówno w zakresie genetycznych uwarunkowań, badań, leczenia, amputacji oraz rekonstrukcji piersi.

W ramach sesji „Okiem Eksperta” w swoim wykładzie Doktor Artur Śliwiński zaprezentował najnowsze techniki chirurgiczne w zakresie rekonstrukcji piersi implantami.

___________________________________________